Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Değerli Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz

25 yıllık eğitim sektörü deneyimimize ilk günkü heyecanımız ile devam ediyoruz. Her geçen gün yeni nesilleri yetiştirmenin mutluluğu ve hazzını tüm öğretmen arkadaşlarımızla birlikte yaşıyoruz.

2018 yılında yola çıktığımız Uluğbey Okullarında da aynı motivasyon ile hareket ettik ve yılların bize kattığı deneyim ile daha iyisini hedefledik. Matematik, Yabancı dil ve Kodlama odaklı bir okul kurguladık . Onlar mutlu olsun ve okullarından hiç çıkmak istemesinler diye onlara göre dizayn edilmiş ortamlar tasarladık. Öğretmenlerini çok sevsinler ve onlarla birliktelikleri bozulmadan devam etmesi için öğretmenlerimizi titizlikle seçtik ve uzun süreli çalışmalar planladık. Öğrencilerimizin gelişimini sürekli takip etmek için akredite edilmiş envanterler temin ettik. Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan Küme eğitim modelini getirdik. İlk eğitimin her zaman ailede başladığını bildiğimiz için Ailelerimizi de unutmadık ve onlar için aile gelişim programları oluşturduk.

Bu çalışmaların hepsini Uluğbey Okulları ailesinin bir parçası olarak gördüğümüz siz saygıdeğer öğrenci ve velilerimiz için yaptık.

Tüm aşamaları titizlikle planlanan okulumuzun önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin dört bir yanında yeni kampüsleri ile faaliyete geçmesini ve tüm çocuklara aydınlık bir gelecek dileklerimle..

Selçuk SAYIN
Uluğbey Okulları Yönetim Kurulu Başkanı